Winklepicker Jaxon Black Arrow to paraboliczna wędka zrobiona z włókien kompozytowych.Jest to wędka bardzo uniwersalna i nadaje się zarówno do Feedera, jak również do Metody.Dzięki swojej parabolicznej akcji, wędka zamortyzuje zarówno niewielkie leszcz, czy płocie...... jak również całkiem spore karpie łowione na Metodę.

Paraboliczna, miękka akcja wędki sprawia, że koryguje ona bardzo wiele błędów wędkarza, a liczba spiętych ryb jest znikoma!

Pomimo, że jest to wędka bardzo delikatna, uważana jest za jedną z najlepszych do Metody.Grube ścianki blanku wędki potwierdzają, że jest to bardzo mocna wędka.Wędka wykonana jest w kolorystyce serii Jaxon Black Arrow - czarny blank i białe oraz czerwone napisy i zdobienia.Korkowa rękojeść daje duży komfort łowienia, zwłaszcza podczas zimnych dni.Ozdobne zakończenie wędki.Nowoczesny uchwyt do kołowrotka mocno trzyma kołowrotek za sprawą wewnętrznych wkładek stabilizujących.Ozdobna taśma powyżej rękojeści.Powyżej rękojeści, na blanku znajduje się specjalny klips trzymający haczyk. Szczególnie przydatny kiedy przenosimy wędkę, lub leży na brzegu nieużywana.Mocne przelotki klasy SLIM-TS gwarantują płynną pracę żyłki zarówno podczas rzutu, jak również pod obciążeniem, podczas holu dużej ryby.Przelotka szczytowa.Wędka ma w komplecie dwie szczytówki o różnej czułości, które zapakowane są w plastikową tubę ochronną.Do wędki dołączony jest materiałowy pokrowiec ochronny.