Praca

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Kreatywny reklamy i PR

Miejsce pracy: Poznań - Skórzewo

Opis stanowiska:

  • Kreowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych,
  • Przygotowywanie/wizualizację projektów reklamowych,
  • Współpraca z agencjami reklamowymi,
  • Organizacja konferencji,
  • Redagowanie tekstów i artykułów,
  • Prace nad katalogiem itp.

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży wędkarskiej,
  • Znajomość mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube i inne (Snapchat, Instagram, Linkedin),
  • Znajomość obsługi programów graficznych CorelDraw, Photoshop, Adobe Illustrator,
  • Zmysł estetyczny, wyobraźnia przestrzenna,
  • Praktyczna obsługa pakietu MS Office,
  • Znajomość języków obcych,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) na adres praca@jaxon.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)